کسب درآمد اینترنتی در پولاسون


پولاسون با هدف کمک به درآمدزایی دانشجویان ایجاده شده و شما هم می‌تونید با کارهای ساده مثل مشاهده یک سایت و دادن بازخورد، پاسخ دادن به پرسش‌نامه‌های تحقیقاتی یا مشاهده ویدیوی تبلیغاتی در یوتیوب از طریق سایت پولاسون ، پول آسون به‌دست بیارید:)

منابع درآمدی پولاسون

۱- بازدید سایت و بازخورد

یکی از راه‌های کسب درآمد اینترنتی در پولاسون، بازدید سایت و دادن بازخورد خواسته شده است.

شما می‌تونید روی لینک تسک بازدید سایت کلیک کنید و موارد خواسته شده در سایت را بررسی کنید و در قسمت بازخورد بنویسید و ثبت را بزنید تا امتیازش را کسب کنید.

هر تسک بازدید سایت و بازخورد تقریبا ۱ الی ۳ دقیقه از شما زمان می‌گیره و معادل ۳۰۰ الی ۶۰۰ تومان (۳۰ الی ۶۰ امتیاز) دریافت می‌کنید.

اگر تمایل داشته‌باشید می‌تونید نحوه انجام این تسک را در لینک زیر ببینید:

نحوه انجام تسک بازدید سایت و بازخورد در پولاسون

۲- مشاهده‌ی ویدیو در یوتیوب با فیلترشکن

برای انجام این نوع تسک پول ساز کافیه فیلترشکن خود را روشن کنید و ۱۰-۱۵ ثانیه‌ی اول ویدیوی یوتیوب خواسته شده رو ببینید و بازخورد دهید.

این کار معمولا از شما کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می‌گیرد و طبیعتا امتیازش هم کمتر است و برای هر تسک بازدید ویدیوی یوتیوب ۱ الی ۱۵ امتیاز دریافت می‌کنید.

اگر از دسکتاپ استفاده می‌کنید برای انجام این تسک پول ساز پیشنهاد می‌کنیم از افزونه browsec استفاده کنید تا راحت و سریع به فیلترشکن وصل شوید.

۳- پاسخ دادن به پرسش نامه

این پول ساز زمان بیشتری از شما می‌گیره ولی به همون نسبت امتیاز و درآمد آسون بیشتری هم داره. مثلا ممکنه ۳۰ دقیقه وقتتونو بگیره و در عوض معادل ۱۰ هزار تومان به شما امتیاز داده شه.

این نوع پول ساز (تسک پول ساز) ممکنه در مواردی برای همه فعال نباشه. چون مشتری‌های ما معمولا فقط برای دسته‌های خاصی سفارش پرسش‌نامه می‌دهند.

در ضمن برای این که ما بتونیم دسته‌بندی شما رو مشخص کنیم باید اطلاعات پروفایلتونو تکمیل کنید.

البته نهایتا برای دریافت وجه نقد از پولاسون باید اطلاعات خودتونو تکمیل کرده باشید.


با پولاسون در اوقات فراغت خود، پول شارژ و اینترنت خودتونو در بیارید.

موفق باشید✌️

لینک کوتاه: