تحقیقات بازار آسان و دقیق با پرسش نامه آنلاین پولاسون


تحقیقات بازار خود را به پولاسون بسپرید تا هم در هزینه و وقت خود صرفه‌جویی کنید هم پاسخ‌های دقیق‌تری دریافت کنید.

تفاوت تحقیقات بازار سنتی و آنلاین

اگر یک شرکت تحقیقات بازار سنتی هستید حتما با مشکلات، سختی‌ها و هزینه‌های تحقیقات بازار از طریق پرسش‌نامه‌های کاغذی آشنا هستید. در حال حاضر بیشتر شرکت‌های تحقیقات بازار نیروهایی به نام پرسشگر دارند که پرسش نامه‌های کاغذی را در مناطق مختلف به مردم ارائه می‌دهند و کلی باید چانه بزنند که یک نفر اعتماد کند و پرسش نامه را پر کند. هنگام دریافت هم یک کیف پول یا هدیه مشابه آن به پاسخ دهنده می‌دهند. شرکت تحقیقات بازار هم بعد از آن، با پاسخ‌دهنده تماس تلفنی می‌گیرد تا بتواند کمی از درستی پاسخ‌ها مطمئن شود. در این حالت شرکت تحقیقات بازار هزینه زیادی را متحمل می‌شود که عبارتند از:

  • هزینه چاپ
  • دستمزد پرسشگر
  • هدیه پاسخ‌دهنده
  • دستمزد پشتیبان تلفنی
  • دستمزد واردکننده اطلاعات از کاغذ به رایانه

تحقیقات بازار آنلاین با پولاسون

حالا پولاسون می‌تواند این پرسش‌نامه‌ها را به صورت آنلاین و در دسته‌بندی‌های مورد نظر شرکت تحقیقات بازار پخش کند و فقط هدیه پاسخ‌دهنده و کمی از دستمزد پرسشگر را از شما دریافت کند. این‌گونه کنترل و صحت سنجی پاسخ‌ها نیز راحت‌تر و عملی‌تر است.

حتی اگر یک دانشجو یا محقق هستید که برای پایان‌نامه خود نیاز به پر شدن پرسش نامه تحقیقاتی خود توسط قشر خاصی دارید، می‌توانید روی کمک پولاسون حساب کنید و به جای خواهش کردن از مخاطبان در گروه‌های دانشجویی، پولاسون با دادن امتیاز مناسب، آن‌ها را ترغیب می‌کند تا پرسش‌نامه شما را پاسخ دهند.

تماس با ما


    لینک کوتاه: