تحقیقات بازار آسان و دقیق با پرسش نامه آنلاین پولاسون


تحقیقات بازار خود را به پولاسون بسپرید تا هم در هزینه و وقت خود صرفه‌جویی کنید هم پاسخ‌های دقیق‌تری دریافت کنید.

تفاوت تحقیقات بازار سنتی و آنلاین

اگر یک شرکت تحقیقات بازار سنتی هستید حتما با مشکلات، سختی‌ها و هزینه‌های تحقیقات بازار از طریق پرسش‌نامه‌های کاغذی آشنا هستید. در حال حاضر بیشتر شرکت‌های تحقیقات بازار نیروهایی به نام پرسشگر دارند که پرسش نامه‌های کاغذی را در مناطق مختلف به مردم ارائه می‌دهند و کلی باید چانه بزنند که یک نفر اعتماد کند و پرسش نامه را پر کند. هنگام دریافت هم یک کیف پول یا هدیه مشابه آن به پاسخ دهنده می‌دهند. شرکت تحقیقات بازار هم بعد از آن، با پاسخ‌دهنده تماس تلفنی می‌گیرد تا بتواند کمی از درستی پاسخ‌ها مطمئن شود. در این حالت شرکت تحقیقات بازار هزینه زیادی را متحمل می‌شود که عبارتند از:

  • هزینه چاپ
  • دستمزد پرسشگر
  • هدیه پاسخ‌دهنده
  • دستمزد پشتیبان تلفنی
  • دستمزد واردکننده اطلاعات از کاغذ به رایانه

تحقیقات بازار آنلاین با پولاسون

حالا پولاسون می‌تواند این پرسش‌نامه‌ها را به صورت آنلاین و در دسته‌بندی‌های مورد نظر شرکت تحقیقات بازار پخش کند و فقط هدیه پاسخ‌دهنده و کمی از دستمزد پرسشگر را از شما دریافت کند. این‌گونه کنترل و صحت سنجی پاسخ‌ها نیز راحت‌تر و عملی‌تر است.

حتی اگر یک دانشجو یا محقق هستید که برای پایان‌نامه خود نیاز به پر شدن پرسش نامه تحقیقاتی خود توسط قشر خاصی دارید، می‌توانید روی کمک پولاسون حساب کنید و به جای خواهش کردن از مخاطبان در گروه‌های دانشجویی، پولاسون با دادن امتیاز مناسب، آن‌ها را ترغیب می‌کند تا پرسش‌نامه شما را پاسخ دهند.

تماس با ما

 

پرسش های متداول

چه کسانی این پرسش نامه ها را پر می‌کنند؟

بیشتر مخاطبانی که ما جذب می‌کنیم دانشجوها هستند. البته ثبت نام اولیه مخاطبان مشروط به دانشجو بودن نیست و هر کسی می‌تواند ثبت نام کند ولی منابع تبلیغاتی ما بیشتر دانشجویان را هدف قرار می‌دهند. از بین این مخاطبان شما می‌توانید مخاطبان هدف خود را بر حسب محل زندگی ، بازه سنی و موارد دیگر فیلتر کنید.

تعرفه و هزینه هر پرسش نامه چقدر است؟

این مورد به انتخاب خود کارفرما است و طبیعتا هر چه قیمت بالاتری برای آن تعیین کند، مخاطبان بیشتری آن را انتخاب می کنند و کار با سرعت بیشتری انجام می‌شود. ما در سایت پولاسون قیمت و زمان تخمینی لازم را به مخاطبان نمایش می‌دهیم و مخاطبان خودشان انتخاب می‌کنند که چه زمانی چه پرسش نامه‌ای را پاسخ دهند.

برای مثال اگر برای یک پرسش نامه که 20 دقیقه زمان می‌برد 800 امتیاز تعیین کنید معقول است. هر امتیاز معادل 10 تومان برای کاربر یا مخاطب هدف شماست.

آیا پولاسون پرسش نامه را تهیه می‌کند؟

تخصص پولاسون ایجاد بستری آنلاین، هماهنگی ، توزیع و اعتبارسنجی پرسش نامه‌ های شماست و تیم جوان پولاسون در حال حاضر در این زمینه تخصص زیادی ندارد. در صورت تقاضای کارفرما می‌توانیم پرسش نامه پیشنهادی خود را ارائه کنیم و کارفرما بر حسب تخصص خودش آن را ویرایش کند تا به نتیجه نهایی مشترکی برسیم.

خروجی پرسش نامه به چه صورتی تحویل داده می‌شود؟

پولاسون خروجی خام پرسش نامه را به صورت فایل اکسل و رایگان به کارفرما ارائه می‌دهد و در صورتی که کارفرما تحلیل آن را هم بخواهد بر حسب جزییات خواسته شده هزینه متفاوتی دارد.

    لینک کوتاه: