قوانین و مقررات پولاسون


قبل از فعالیت در سامانه کسب درآمد آنلاین پولاسون ابتدا قوانین و مقررات زیر را بخوانید:

هر کسی به عنوان کاربر سامانه کسب درآمد آنلاین پولاسون تنها با هویت خودش می‌تواند حساب کاربری پولاسون ایجاد کند و در تکمیل اطلاعات پروفایل خود تنها می‌تواند از عکس، کارت ملی، کارت بانکی و مدارک تکمیلی خودش استفاده کند و استفاده از هویت یا مدارک شناسایی یا بانکی هر شخص دیگری خلاف مقررات سامانه پولاسون است.
هر نفر مجاز است که فقط یک حساب کاربری در سامانه پولاسون بسازد.
اداره حساب کاربری هر شخص نیز به عهده مالک حساب است و اداره حساب کاربری دیگران خلاف قوانین پولاسون است.
بدیهی است که پولاسون در صورت نقض هر کدام از این قوانین و هم‌چنین قوانین کلی جمهوری اسلامی ایران، مجاز به مسدودکردن حساب کاربری فرد خاطی می‌باشد.
کاربران سامانه پولاسون در حین انجام وظایف و کسب امتیاز، به مشتریان پولاسون بازخورد می‌دهند یا به سوالات مطرح شده پاسخ می‌دهند. بنابراین استفاده و بهره‌برداری این اطلاعات برای پولاسون بلامانع است.
فعالیت‌های قرار داده شده در سایت نباید مغایر با قوانین کشور باشد و مسئولیت هر گونه تخطی بر عهده ایجاد کننده فعالیت‌ها است و در صورت تخطی، پولاسون اختیار ملغی نمودن آن تسک و حذف آن را خواهد داشت.
تبلیغات، پرسش‌ها و به طور کلی فعالیت‌های داخل سامانه پولاسون در چارچوب قوانین ایران است بنابراین پولاسون از پذیرش تبلیغات و فعالیت‌های مغایر با قوانین کشور، خودداری می‌کند.
ثبت نام در سامانه پولاسون به منزله پذیرش قوانین آن است.

لینک کوتاه: