سئو سایت خود را چگونه بهبود دهیم؟


یکی از خدمات خوب اما زمان‌بر پولاسون ، بهبود سئو سایت و جایگاه سایت در گوگل برای عبارت‌های کلیدی مهم است.

سئو SEO سایت خود را چگونه بهینه کنیم؟

بهینه‌سازی سئوی را به دو بخش سئو داخلی (بهینه‌سازی سایت مستقل از رقبا و سایت‌های دیگر) و سئوی خارجی تقسیم می‌کنند.

سئو داخلی یا internal SEO

بهبود سئو داخلی از دو جنبه مختلف بررسی و اجرا می‌شود. یکی جنبه‌های فنی سایت مثل کوتاه‌سازی URL ها، کم حجم کردن عکس‌ها و قراردادن alt tag برای عکس‌هاست. و دیگری جنبه‌های محتوایی و بازاریابی سئو مثل انتخاب عنوان مناسب، متا دیسکریپشن خوب، انتخاب و استفاده درست از کلمات و عبارات کلیدی مهم و غنی سازی محتوا با عکس و ویدیو است.

سئو خارجی یا external SEO

بعد از بهینه‌سازی سئو داخلی سایت و رعایت استانداردها، می‌توانید سراغ بهبود سئو خارجی و تعامل سازنده با سایت‌های دیگر، شبکه‌های اجتماعی و محیط جهانی اینترنت بپردازید و با ساخت بکلینک‌های معتبر، بازخوردهای مناسب  در شبکه‌های اجتماعی و تعامل مناسب با کاربران، سئوی خارجی خود را بهبود دهید.

گوگل برای نمایش سایت شما در جستجوی یک کلمه و عبارت کلیدی، اعتبار دامنه، اعتبار صفحه فرود و نحوه استفاده شما از آن کلمه کلیدی را ملاک اولیه قرار می‌دهد و جایگاه سایت شما را برای آن کلمه کلیدی در موبایل و دسکتاپ تعیین می‌کند. اما پس از آن گاهی اوقات هم سایت شما در جایگاه‌های بالاتر مدت کوتاهی نمایش می‌دهد تا رفتار کاربرانی که آن کلیدواژه را سرچ کردند نسبت به سایت شما بسنجد و در کل به CTR به عنوان یک معیار اصلی توجه می‌کند.

تاثیر CTR بر جایگاه سایت در گوگل

CTR نشان دهنده درصد نمایش‌های منجر شده به کلیک است. یعنی تعداد کلیک بر روی تعداد نمایش ضربدر 100 که هر چه نسبت به سایت‌های دیگر بالاتر باشد، گوگل به تدریج جایگاه شما را بهتر می‌کند و شما را بالاتر نمایش می‌دهد.

بهبود سئو در پولاسون

پولاسون برای بهبود سئو سایت شما در کلمه یا عبارت کلیدی مورد نظرتان، از مشارکت تدریجی کاربران خود استفاده می‌کند.

شما می‌توانید کلیدواژه مهم خود را برای بهبود سئو در پولاسون سفارش دهید. ما یک تسک بازدید سایت و بازخورد ایجاد می‌کنیم که کاربران کلمه کلیدی مورد نظر را سرچ کنند و سایت شما را پیدا کنند و روی آن کلیک کنند. سپس مدتی هم در سایت شما بمانند و بازدید تعاملی داشته باشند تا بتوانند امتیاز تسک را دریافت کنند.

با این کار جایگاه سایت شما در گوگل برای آن عبارت کلیدی یا کلیدواژه ، بهتر می‌شود.

لینک کوتاه: