کاهش رتبه الکسا


یکی از خدمات سایت پولاسون ، کاهش رتبه الکسا با مشارکت کاربران پولاسون برای افزایش بازدید سایت است.

رتبه الکسا چیست؟

رتبه‌بندی الکسا یا alexa ranking معتبرترین مرجع دنیا برای رتبه‌بندی سایت است.

رتبه الکسا بر اساس میزان بازدید ، کیفیت بازدید و میزان تعامل و درگیری بازدیدکنندگان با سایت شما تعیین می‌شود. همچنین لینک‌دهی سایت‌های معتبرتر به سایت شما باعث بهبود رتبه الکسا می‌شود اما این هم از طریق سوق دادن کاربران آن سایت به سمت سایت شما اتفاق میفتد.

رتبه الکسا یکی از مهمترین شاخص‌ها برای بلاگ ها و سایت هایی است که از طریق تبلیغات بنری و همسان کسب درآمد می‌کنند. هم دیجیتال‌مارکترهایی که خودشان گلچین می‌کنند و هم سایت‌های تبلیغات کلیکی مثل یکتانت و مگنت رتبه الکسا سایت شما را ملاک تعیین قیمت قرار می‌دهند.

چگونه رتبه الکسا را ببینیم

برای دیدن رتبه الکسا سایت دو راه وجود دارد. یکی نصب افزونه الکسا و دیگری وارد کردن آدرس URL سایت مورد نظر در قسمت تحلیل سایت الکسا (alexa siteinfo).

افزونه الکسا برای موزیلا ، کروم و اپرا

ساده‌ترین راه دیدن و بررسی رتبه الکسا سایت‌ها، نصب افزونه الکسا روی کروم یا فایرفاکس است. شما می‌توانید به راحتی افزونه Alexa Traffic Rank را از قسمت extensions گوگل کروم یا فایرفاکس دانلود و نصب کنید.

برای نصب افزونه الکسا یا alexa toolbar روی لینک زیر کلیک کنید:

افزونه الکسا

افزونه الکسا در کروم

از این به بعد هر سایتی را که روی بروزر خود باز کردید، روی آیکن افزونه الکسا در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید و رتبه سایت را در جهان و در کشور اصلی آن سایت ببینید.

افزونه الکسا alexa toolbar

همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید رتبه الکسای ایران سایت دیجی کالا 3 و رتبه جهانی آن 140 است.

رتبه الکسا دیجی کالا در ایران و جهان

البته به دلیل تحریم بودن ایران در بعضی مواقع باید ابتدا به فیلتر شکن وصل شوید تا بتوانید از افزونه یا تحلیل سایت الکسا استفاده کنید و رتبه سایت را مشاهده کنید.

وارد کردن آدرس سایت در قسمت تحلیل سایت الکسا

شما می‌توانید با کلیک روی لینک زیر یا سرچ کردن alexa ranking در گوگل، وارد قسمت تحلیل سایت الکسا شوید و در کادر مربوطه، آدرس سایت مورد نظرتان را وارد کنید تا اطلاعات آن سایت را از جمله رتبه سایت در جهان و ایران (یا کشور اصلی مورد هدف آن سایت) مشاهده کنید:

لینک alexa siteinfo

کاهش رتبه الکسا ایران

 برای کاهش رتبه الکسای ایران بهتر است بازدیدهای داخلی را جذب کنید؛ چون الکسا به لوکیشن بازدید کنندگان هم حساس است.

شما می‌توانید در همان صفحه آنالیز و تحلیل سایت خود در الکسا، در قسمت ranking، درصد بازدیکنندگان سایتتان را در کشورهای مختلف ببینید. هر چه درصد بیشتری به ایران تخصیص پیدا کند، رتبه سایتتان در ایران بهتر است و اختلاف بیشتری از رتبه الکسای جهانی سایتتان دارد.

کاهش رتبه الکسا در پولاسون

کاهش رتبه الکسا یکی از خدمات مهم پولاسون برای سایت‌هاست. در این روش یک فعالیت بازدید سایت و بازخورد طوری تعریف می‌شود که کاربران برای انجام آن و دریافت امتیازش حدود یک الی دو دقیقه را در سایت شما صرف می‌کنند و بازدیدهای تعاملی سایت شما را زیاد می‌کنند و باعث کاهش رتبه الکسا برای سایت شما می‌شوند.

تعریف فعالیت بازدید سایت تعاملی در پولاسون

برای تعریف فعالیت افزایش بازدید سایت می‌توانید در پولاسون ثبت نام کنید و از طریق ایمیل یا واتساپ یا تماس تلفنی از ما بخواهید تا دسترسی تعریف فعالیت را در اختیار شما بگذاریم.
البته اگر تمایل داشته باشید، می‌توانید سفارش دهید تا ما برایتان سفارش فعالیت را ایجاد کنیم و شما فقط تایید کنید تا آن را منتشر کنیم.
شماره تماس:
09210944890
ایمیل:
pulasun.com@gmail.com

لینک کوتاه: